Ekleyen: Tarih: 2014-11-21

4.44 avg. rating (88% score) - 9 votes

 

 

 

1

 

Saçlarınız oldukça uzun ve bu uzun saçlara maşa uygulayarak dalgalı bir saç modeli elde etmek çok zahmetli mi geliyor? Sizin için bir fikrimiz var, saçlarınıza daha kısa sürede maşa uygulayabilirsiniz.

 

 

 

 

2

Saçlarınızı bir lastik yardımıyla başınızın en tepesinden toplayın. Eğer saçlarınız katlı kesimse tepede toplayamadığınız ensenize ya da başınızın yan taraflarına dökülen saçlarınızı ayrıca toplamaya uğraşmayın bırakın onlar kalsın.

 

 

 

 

3

Tepede topladığınız saçlarınızı kısım kısım alarak maşa yardımı ile kıvırmaya başlayabilirsiniz. Ensenize ya da başınızın yan taraflarına dökülen saçlar olursa kıvırmaya önce bunlardan başlamanız daha kolay olacaktır.

 

 

 

 

4

 

 

Tepenizde topladığınız ve saç maşasıyla kıvırdığınız saçlarınızı açmadan önce saç spreyiyle dalgaları sabitleştirin. Bu şekilde dalgalı saçlarınızı daha uzun süre kullanabilirsiniz.

 

 

 

5

Saç modeliniz hazır! Artık bu güzel dalgalı saçla topuz ya da başka bir model mi yaparsınız yoksa saçlarınızın dalgalı havasıyla bütün gün havanızı mı atarsınız orası size kalmış 😉

Konuyla ilgili yorumlar

E-mail adresiniz hiç kimseyle paylaşılmaz. Doldurulması gerekli kısımlar * ile işaretlenmiştir.

*