Category: Sebi Bebi

Sırala: Tarih | Başlık | İzlenme | | Yorumlar Sort Descending
Görünüm:

İdil Tatari ile Smoothie Challenge | Sebi Bebi

Ekleyen: 6 saat önce

0 İzlenme0 Yorum

İdil'in gözü kapalı kek videosu için: https://www.youtube.com/watch?v=N-l8SVhJjEI T-shirt: http://www.aradolu.com/SIRAL-David-Ice-Cream-Siyah,PR-4245.html Hızlı abonelik için tıklayınız: http://goo.gl/kXfGWo Blogumu ziyaret için : http://www.sebibebi.com Aşağıdaki linklerden beni takip edebilirsiniz. Facebook: http://www.facebook.com/sebibebiresmi Blog: www.sebibebi.com instagram: @sebibebi Twitter: @sebibebicom snapchat: @sebibebicom kullanıcı adı: Sebi Bebi Periscope: sebibebi İş İçin İletişim: prsebibebip@gmail.com Bu video Canon 650 D Fotoğraf makinesi ile çekilmiştir. Adobe Premiere Pro ile editlenmiştir. Bu video sponsorlu değildir.

Benimle Hazırlan Uzaklarda Arama Film Gala | Sebi Bebi

Ekleyen: 16 saat önce

0 İzlenme0 Yorum

Türkan Şoray'ın yönettiği Uzaklarda Arama filmi galasına giderken yaptığım makyajı sizlerle paylaştım. Ürünler için kutuyu büyütün. Nivea Göz Makyajı Temizleyici Gosh Prime'n Refresh göz çecresi bazı M.A.C Full Coverage Fondöten NC30 Beauty Blender makyaj süngeri M.A.C Studio Finish Concealer nw25 YSL Touch Eclat 1.5 aydınlatıcı Maybelline Master Drama kalem M.A.C 219 kalem fırça Sleek i-Divine Bad Girl 596 Palet Melt The Dark matter Palet Unseen Kryolan faceliner kahve kalem 11090 Bobbi Brown gel eyeliner Benefit Tinted Primer maskara bazı Lancome Hypnose Drama maskara M.A.C Mineralize skinfinish natural soft and gentle light plus pudra Anastasia beverly hills Contour Kit Light to medium M.A.C mineralize skinfinish cheeky bronze allık (videoda kesmişim) Bobbi Brown Perfectly Defined Long wear kaş kalemi mahogany Anastasia beverly hills liquid lipstick likt ruj Wamp Hızlı abonelik için tıklayınız: http://goo.gl/kXfGWo Blogumu ziyaret için : http://www.sebibebi.com Aşağıdaki linklerden beni takip edebilirsiniz. Facebook: http://www.facebook.com/sebibebiresmi Blog: www.sebibebi.com instagram: @sebibebi Twitter: @sebibebicom snapchat: @sebibebicom kullanıcı adı: Sebi Bebi Periscope: sebibebi İş İçin İletişim: prsebibebip@gmail.com Bu video Canon 650 D Fotoğraf makinesi ile çekilmiştir. Adobe Premiere Pro ile editlenmiştir. Bu video sponsorlu değildir.

Kışlık Giyim Alışverişi | Sebi Bebi

Ekleyen: 2 gün önce

0 İzlenme0 Yorum

KAzak Hızlı abonelik için tıklayınız: http://goo.gl/kXfGWo Blogumu ziyaret için : http://www.sebibebi.com Aşağıdaki linklerden beni takip edebilirsiniz. Facebook: http://www.facebook.com/sebibebiresmi Blog: www.sebibebi.com instagram: @sebibebi Twitter: @sebibebicom snapchat: @sebibebicom kullanıcı adı: Sebi Bebi Periscope: sebibebi İş İçin İletişim: prsebibebip@gmail.com Bu video Canon 650 D Fotoğraf makinesi ile çekilmiştir. Adobe Premiere Pro ile editlenmiştir. Bu video sponsorlu değildir.

★Yılbaşı İçin Kime Ne Aldım? Tek Tek Kutuları Açıyorum | Sebi Bebi

Ekleyen: 2 gün önce

0 İzlenme0 Yorum

KAZANANLAR: Lippy Star Lip Balm seti: BEYZA ile herşey Metal Erik Frosted Plum set: eylül ersaraç, Küçük 5'li Best of Body Butter set: Maide Beyza Doğruyol Kızmızı çizgili büyük metal set: Elif Çulcuoğlu Yeşil çizgili büyük metal set: murat kara Mor çizgili büyük metal kutu set: Ezgi Yeşilyurt MAIL ADRESLERİNE YAKINDA GÖNDERECEĞİM MAİLİ CEVAPLARLARSA ÇOK SEVİNİRİM. Herkesi tebrik ederim. Şimdiden güzel günlerde kullanın HEdiye setleri linki: http://www.thebodyshop.com.tr/hediye/ Sonuçlar 25 Aralık'ta burada olacaktır. Hızlı abonelik için tıklayınız: http://goo.gl/kXfGWo Blogumu ziyaret için : http://www.sebibebi.com Aşağıdaki linklerden beni takip edebilirsiniz. Facebook: http://www.facebook.com/sebibebiresmi Blog: www.sebibebi.com instagram: @sebibebi Twitter: @sebibebicom snapchat: @sebibebicom kullanıcı adı: Sebi Bebi Periscope: sebibebi İş İçin İletişim: prsebibebip@gmail.com Bu video Canon 650 D Fotoğraf makinesi ile çekilmiştir. Adobe Premiere Pro ile editlenmiştir. ★Sponsorlu videodur. Bu videodaki ürünlerin hepsi The Body Shop tarafından sizlere hediye gönderilmiştir. Ürünlerin hepsini siteden sizin için kendim seçtim. Fikirlerim ve ürünler hakkındaki görüşlerim doğrudur. Gerçekten çok güzeller aşık oldum, o yüzden bu güzel sürpriz için bu setleri tercih ettim♥

Urban Decay Vice Paleti İnceleme ve Makyaj | Sebi Bebi

Ekleyen: 3 gün önce

0 İzlenme0 Yorum

Kullanılan ürünler ve detaylar için bu kutuyu genişletin. Paletin görselleri için blogum: http://www.sebibebi.com/2015/11/urban-decay-vice-paleti.html Hızlı abonelik için tıklayınız: http://goo.gl/kXfGWo Urban Decay Vice Palet (sephora'dan bulabilirsiniz) Lancome Teint Miracle Fondöten 010 https://goo.gl/8v12tz LP True Match Concealer 04 Beige https://goo.gl/iF6J9Y Maybelline Masterprecise Eyeliner https://goo.gl/kE7iVG Maybelline Master Drama Siyah Kalem https://goo.gl/dKxbZA LP Super Star Maskara https://goo.gl/xZ8M1H LP True Match Allık 105 Rose Pastel https://goo.gl/kkDGtK LP Extraordinary Ruj 401 Fushia Drama https://goo.gl/4vW5vb Maybelline Color Sensational 150 Pink Shoc https://goo.gl/7G7qcb Seçil Store Sarı Bluz http://goo.gl/xkN0pW Aşağıdaki linklerden beni takip edebilirsiniz. Facebook: http://www.facebook.com/sebibebiresmi Blog: www.sebibebi.com instagram: @sebibebi Twitter: @sebibebicom snapchat: @sebibebicom Periscope: sebibebi İş İçin İletişim: prsebibebip@gmail.com Bu video Canon 650 D Fotoğraf makinesi ile çekilmiştir. Adobe Premiere Pro ile editlenmiştir. Bu video sponsorlu değildir.

Ezgi Kasapoğlu İle Yılbaşı Atıştırmalıkları | Sebi Bebi

Ekleyen: 4 gün önce

0 İzlenme0 Yorum

Ezgi'nin videosu : https://youtu.be/cQSvrUEYpMc Hızlı abonelik için tıklayınız: http://goo.gl/kXfGWo Blogumu ziyaret için : http://www.sebibebi.com Aşağıdaki linklerden beni takip edebilirsiniz. Facebook: http://www.facebook.com/sebibebiresmi Blog: www.sebibebi.com instagram: @sebibebi Twitter: @sebibebicom snapchat: @sebibebicom kullanıcı adı: Sebi Bebi Periscope: sebibebi İş İçin İletişim: prsebibebip@gmail.com Bu video Canon 650 D Fotoğraf makinesi ile çekilmiştir. Adobe Premiere Pro ile editlenmiştir. Bu video sponsorlu değildir.

Moon Boot “Astronot Botu” İnceleme ve Alışveriş | Sebi Bebi

Ekleyen: 4 gün önce

0 İzlenme0 Yorum

Detaylar için kutuyu genişletin: Moon Boot'ların sadece 2 bedeni var. 35 numaradan 38 numaraya kadar giyenler için ve 39 numaradan-41 numaraya giyenler için. Ayakkabının içi her numaraya sığabilecek gibi yapılmış. İçlikler Lafuma http://www.adrenalinoutdoor.com/Lafuma-Alpines-Termal-Alt-iclik_9056.html#0 http://www.adrenalinoutdoor.com/Lafuma-Alpines-Uzun-Kol-Termal-ust-iclik_9054%7C2.html#0 http://www.adrenalinoutdoor.com/Lafuma-Warm-Walk-Corap-3-Cift_19681.html#0 Moon Boots SPX mağazalarından ama Markapark distribütörü oradan da alınabilir: https://www.markapark.com/hpgm~k~women Videodaki iri taşlı küpeleri nereden aldığımı belirtmemişim: H&M Kolye, çanta ve yüzük accessories Hızlı abonelik için tıklayınız: http://goo.gl/kXfGWo Blogumu ziyaret için : http://www.sebibebi.com Aşağıdaki linklerden beni takip edebilirsiniz. Facebook: http://www.facebook.com/sebibebiresmi Blog: www.sebibebi.com instagram: @sebibebi Twitter: @sebibebicom snapchat: @sebibebicom kullanıcı adı: Sebi Bebi Periscope: sebibebi İş İçin İletişim: prsebibebip@gmail.com Bu video Canon 650 D Fotoğraf makinesi ile çekilmiştir. Adobe Premiere Pro ile editlenmiştir. Bu video sponsorlu değildir.

Vlog: BELGRAD Yılbaşı 1.Bölüm| Sebi Bebi

Ekleyen: 5 gün önce

0 İzlenme0 Yorum

İkinci Bölüm İçin Tıklayın https://www.youtube.com/watch?v=fvkhWg6MfAk Hızlı abonelik için tıklayınız: http://goo.gl/kXfGWo Blogumu ziyaret için : http://www.sebibebi.com Kaldığımız ev: https://www.airbnb.com.tr/rooms/3705134 Kaldığımız ev: https://www.airbnb.com.tr/rooms/3705134 Aşağıdaki linklerden beni takip edebilirsiniz. Facebook: http://www.facebook.com/sebibebiresmi Blog: www.sebibebi.com instagram: @sebibebi Twitter: @sebibebicom snapchat: @sebibebicom kullanıcı adı: Sebi Bebi Periscope: sebibebi İş İçin İletişim: prsebibebip@gmail.com Bu video Canon 650 D Fotoğraf makinesi ile çekilmiştir. Adobe Premiere Pro ile editlenmiştir. Bu video sponsorlu değildir.

Vlog: BELGRAD Yılbaşı 2.Bölüm| Sebi Bebi

Ekleyen: 6 gün önce

0 İzlenme0 Yorum

İlk Bölüm İçin Tıklayın https://youtu.be/5iEQxuzZ-_Y Hızlı abonelik için tıklayınız: http://goo.gl/kXfGWo Blogumu ziyaret için : http://www.sebibebi.com Aşağıdaki linklerden beni takip edebilirsiniz. Facebook: http://www.facebook.com/sebibebiresmi Blog: www.sebibebi.com instagram: @sebibebi Twitter: @sebibebicom snapchat: @sebibebicom kullanıcı adı: Sebi Bebi Periscope: sebibebi İş İçin İletişim: prsebibebip@gmail.com Bu video Canon 650 D Fotoğraf makinesi ile çekilmiştir. Adobe Premiere Pro ile editlenmiştir. Bu video sponsorlu değildir.

Alp Kavasoglu Ve Fezi Altun’un Çantasında Ne Var | Sebi Bebi

Ekleyen: 6 gün önce

0 İzlenme0 Yorum

Alp ve Fezi'nin makyajımı yaptığı videoyu izlemekiçin: http://youtu.be/TNTAD7ifNQ0 Ünlü makyaj sanatçıları Alp Kavasoğlu ve Fezi Altun'un çantalarını karıştırdım. Çantamda ne var videlarının kralı, mutlaka önerdikleri ürünleri denemenizi öneririm Hızlı abonelik için tıklayınız: http://goo.gl/kXfGWo Blogumu ziyaret için : http://www.sebibebi.com Aşağıdaki linklerden beni takip edebilirsiniz. Facebook: http://www.facebook.com/sebibebiresmi Blog: www.sebibebi.com instagram: @sebibebi Twitter: @sebibebicom snapchat: @sebibebicom kullanıcı adı: Sebi Bebi Periscope: sebibebi İş İçin İletişim: prsebibebip@gmail.com Bu video Canon 650 D Fotoğraf makinesi ile çekilmiştir. Adobe Premiere Pro ile editlenmiştir. Bu video sponsorlu değildir.

İndirim ve Sezon Çanta, Kıyafet, Giyim Alışverişi | Sebi Bebi

Ekleyen: 6 gün önce

0 İzlenme0 Yorum

Hızlı abonelik için tıklayınız: http://goo.gl/kXfGWo Blogumu ziyaret için : http://www.sebibebi.com Aşağıdaki linklerden beni takip edebilirsiniz. Facebook: http://www.facebook.com/sebibebiresmi Blog: www.sebibebi.com instagram: @sebibebi Twitter: @sebibebicom snapchat: @sebibebicom kullanıcı adı: Sebi Bebi Periscope: sebibebi İş İçin İletişim: prsebibebip@gmail.com Bu video Canon 650 D Fotoğraf makinesi ile çekilmiştir. Adobe Premiere Pro ile editlenmiştir. Bu video sponsorlu değildir.

VLOG LA-Amerika 1.Bölüm : NYX Ofis ve NYX Mağazası | Sebi Bebi

Ekleyen: 1 hafta önce

0 İzlenme0 Yorum

2.Bölüm: https://www.youtube.com/watch?v=qoCtK4iTlnU NYX'in davetlisi olarak Los Angeles'ta dünyanın diğer ülkelerinden gelen Blogger ve Vlogger'larla buluştum. Ürünleri inceledim. Los Angeles'ı Gezdiğim IMATS, Beverly Hills, Santa Monica, Universal Studios gibi diğer bölümler yakında sırasıyla sizlerle olacak. Hızlı abonelik için tıklayınız: http://goo.gl/kXfGWo Blogumu ziyaret için : http://www.sebibebi.com Aşağıdaki linklerden beni takip edebilirsiniz. Facebook: http://www.facebook.com/sebibebiresmi Blog: www.sebibebi.com instagram: @sebibebi Twitter: @sebibebicom snapchat: @sebibebicom kullanıcı adı: Sebi Bebi Periscope: sebibebi İş İçin İletişim: prsebibebip@gmail.com Bu video Canon 650 D Fotoğraf makinesi ile çekilmiştir. Adobe Premiere Pro ile editlenmiştir. Bu video sponsorlu değildir.

« PrevNext »