Category: Merve Sevil

Sırala: Tarih | Başlık | İzlenme | | Yorumlar Sort Descending
Görünüm:

BURNUM KIRILDI ! 😰 YÜZÜM ŞİŞ VE MOSMOR 😳

Ekleyen: 1 ay önce

0 İzlenme0 Yorum

Merhaba, burnum kırıldı. Müdahale ve iyileşme sürecini sizler için kayıt altına aldım. Umarım keyifle izlersiniz diyemeyeceğim ancak umarım özlemişsinizdir :) yeni bir düzene geçiyorum. Videolar yakında sık sık gelmeye devam edecek. O zaman kadar beni instagramdan takip edebilirsiniz. Instagram/mervessevil İlk kez telefondan video çekip/editleyip/yüklüyorum. Bir kusurum olursa affola. Bu video Iphone X ile çekilip, imovie ile editlenmiştir.

Düzleştirici ile Dalgalı Saç Yapımı | Merve SEVİL

Ekleyen: 4 ay önce

5 İzlenme0 Yorum

Düzleştirici kullanarak basit şekilde böyle dalgalar yapabilirsiniz. Saçım normalde kıvırcık. Video başında çok hafif dalgalar gözükmektedir. O da düzleştirici ile yapılmıştır. LÜTFEN KUTUCUĞU GENİŞLETİNİZ ! Bana ulaşmak için ; SNAPCHAT : Mervessevil Twitter : http://www.twitter.com/mervesssevil Instagram : http://www.instagram.com/mervessevil İzlesene : http://www.izlesene.com/kanal/mervess... Brandalis : http://brandalis.com/author/merve-sevil/ Younow : https://www.younow.com/merveesevil Pr & İletişim : mervesevil.pr@gmail.com Videolarım : Kendin Yap Videoları : https://goo.gl/jzZYWp Makyaj Videoları : https://goo.gl/eRn1TP İnceleme Videoları : https://goo.gl/zZzYcw Saç Modelleri : https://goo.gl/RAx96I VLOG Videoları : https://goo.gl/0U2vix Favoriler : https://goo.gl/B9UnLJ Alışveriş : https://goo.gl/LFwP4k TAG Videoları : https://goo.gl/T2Miq6 Bu video Canon 60D 18-55 mm Lens ile çekilmiştir. Adobe Premiere PRO CC ile editlenmiştir. Disclaimer: Bu video sponsorlu değildir.

DIY | Evde Kolay Göz Bazı Yapımı | Merve SEVİL

Ekleyen: 4 ay önce

10 İzlenme0 Yorum

Evde Kolayca Yapabileceğiniz göz bazı formülünü sizinle paylaşmak istedim. LÜTFEN KUTUCUĞU GENİŞLETİNİZ ! Bana ulaşmak için ; SNAPCHAT : Mervessevil Twitter : http://www.twitter.com/mervesssevil Instagram : http://www.instagram.com/mervessevil İzlesene : http://www.izlesene.com/kanal/mervess... Brandalis : http://brandalis.com/author/merve-sevil/ Younow : https://www.younow.com/merveesevil Pr & İletişim : mervesevil.pr@gmail.com Videolarım : Kendin Yap Videoları : https://goo.gl/jzZYWp Makyaj Videoları : https://goo.gl/eRn1TP İnceleme Videoları : https://goo.gl/zZzYcw Saç Modelleri : https://goo.gl/RAx96I VLOG Videoları : https://goo.gl/0U2vix Favoriler : https://goo.gl/B9UnLJ Alışveriş : https://goo.gl/LFwP4k TAG Videoları : https://goo.gl/T2Miq6 Bu video Canon 60D 18-55 mm Lens ile çekilmiştir. Adobe Premiere PRO CC ile editlenmiştir. Disclaimer: Bu video sponsorlu değildir.

DIY | Plastik Bardakla Evde Abajur Yapımı | Merve SEVİL

Ekleyen: 4 ay önce

8 İzlenme0 Yorum

Bugün sizlere evde kolayca yapabileceğiniz ve çok az malzemeden oluşan abajur yaptım. Daha modern bir görüntü oluşturduğu için bu abajur benim favorim. Umarım beğenirsiniz. :)LÜTFEN KUTUCUĞU GENİŞLETİNİZ ! Bana ulaşmak için ; SNAPCHAT : Mervessevil Twitter : http://www.twitter.com/mervesssevil Instagram : http://www.instagram.com/mervessevil İzlesene : http://www.izlesene.com/kanal/mervess... Brandalis : http://brandalis.com/author/merve-sevil/ Younow : https://www.younow.com/merveesevil Pr & İletişim : mervesevil.pr@gmail.com Videolarım : Kendin Yap Videoları : https://goo.gl/jzZYWp Makyaj Videoları : https://goo.gl/eRn1TP İnceleme Videoları : https://goo.gl/zZzYcw Saç Modelleri : https://goo.gl/RAx96I VLOG Videoları : https://goo.gl/0U2vix Favoriler : https://goo.gl/B9UnLJ Alışveriş : https://goo.gl/LFwP4k TAG Videoları : https://goo.gl/T2Miq6 Bu video Canon 60D 18-55 mm Lens ile çekilmiştir. Adobe Premiere PRO CC ile editlenmiştir. Disclaimer: Bu video sponsorlu değildir.

DIY | Kar İle Frozen Yapımı Tarifi | Ev Yapımı | Merve SEVİL

Ekleyen: 4 ay önce

6 İzlenme0 Yorum

Bugün sizlere kar ile evde frozen nasıl yapılır bunu göstermeye çalıştım. Tarif gayet basit. Yanlış okumadınız, dışarıda yağan kar ile yapılıyor :) LÜTFEN KUTUCUĞU GENİŞLETİNİZ ! Bana ulaşmak için ; SNAPCHAT : Mervessevil Twitter : http://www.twitter.com/mervesssevil Instagram : http://www.instagram.com/mervessevil İzlesene : http://www.izlesene.com/kanal/mervess... Brandalis : http://brandalis.com/author/merve-sevil/ Younow : https://www.younow.com/merveesevil Pr & İletişim : mervesevil.pr@gmail.com Videolarım : Kendin Yap Videoları : https://goo.gl/jzZYWp Makyaj Videoları : https://goo.gl/eRn1TP İnceleme Videoları : https://goo.gl/zZzYcw Saç Modelleri : https://goo.gl/RAx96I VLOG Videoları : https://goo.gl/0U2vix Favoriler : https://goo.gl/B9UnLJ Alışveriş : https://goo.gl/LFwP4k TAG Videoları : https://goo.gl/T2Miq6 Bu video Canon 60D 18-55 mm Lens ile çekilmiştir. Adobe Premiere PRO CC ile editlenmiştir. Disclaimer: Bu video sponsorlu değildir.

26 Farklı Eyeliner Nasıl Çekilir ? | 26 Different Eyeliner | Merve SEVİL

Ekleyen: 4 ay önce

9 İzlenme0 Yorum

Bugün size eyeliner sürüş tarzlarından bir kolaj hazırladım. Likit, jel ve renkli eyeliner çeşitleriyle tam tamına 26 farklı sürüş videomda. Umarım hem eğlenceli hem öğretici olur diye umuyorum :)LÜTFEN KUTUCUĞU GENİŞLETİNİZ ! Bana ulaşmak için ; SNAPCHAT : Mervessevil Twitter : http://www.twitter.com/mervesssevil Instagram : http://www.instagram.com/mervessevil İzlesene : http://www.izlesene.com/kanal/mervess... Brandalis : http://brandalis.com/author/merve-sevil/ Younow : https://www.younow.com/merveesevil Pr & İletişim : mervesevil.pr@gmail.com Videolarım : Kendin Yap Videoları : https://goo.gl/jzZYWp Makyaj Videoları : https://goo.gl/eRn1TP İnceleme Videoları : https://goo.gl/zZzYcw Saç Modelleri : https://goo.gl/RAx96I VLOG Videoları : https://goo.gl/0U2vix Favoriler : https://goo.gl/B9UnLJ Alışveriş : https://goo.gl/LFwP4k TAG Videoları : https://goo.gl/T2Miq6 Bu video Canon 60D 18-55 mm Lens ile çekilmiştir. Adobe Premiere PRO CC ile editlenmiştir. Disclaimer: Bu video sponsorlu değildir.

Saç Kestirmeden Yapılan 3 Farklı Kakül Modeli | Merve SEVİL

Ekleyen: 4 ay önce

8 İzlenme0 Yorum

Saçımızı kestirmeye ihtiyaç kalmadan, kakül nasıl yapılır ? İşte böyle yapılır :) Her gün aynı saç modelinden sıkılan insanlardansanız sizin için birebir, çok çok kolay bir model :) .. Umarım keyifle izlersiniz.LÜTFEN KUTUCUĞU GENİŞLETİNİZ ! Bana ulaşmak için ; SNAPCHAT : Mervessevil Twitter : http://www.twitter.com/mervesssevil Instagram : http://www.instagram.com/mervessevil İzlesene : http://www.izlesene.com/kanal/mervess... Brandalis : http://brandalis.com/author/merve-sevil/ Younow : https://www.younow.com/merveesevil Pr & İletişim : mervesevil.pr@gmail.com Videolarım : Kendin Yap Videoları : https://goo.gl/jzZYWp Makyaj Videoları : https://goo.gl/eRn1TP İnceleme Videoları : https://goo.gl/zZzYcw Saç Modelleri : https://goo.gl/RAx96I VLOG Videoları : https://goo.gl/0U2vix Favoriler : https://goo.gl/B9UnLJ Alışveriş : https://goo.gl/LFwP4k TAG Videoları : https://goo.gl/T2Miq6 Bu video Canon 60D 18-55 mm Lens ile çekilmiştir. Adobe Premiere PRO CC ile editlenmiştir. Disclaimer: Bu video sponsorlu değildir.

2 Dakikada Nutellalı Tatlı Yapımı | Merve SEVİL

Ekleyen: 4 ay önce

0 İzlenme0 Yorum

Çok fazla malzeme kullanmadan, sadece 2 dakikada hızlı ve pratik tatlı tarifidir. Çat kapı misafirleriniz geldiğinde hemen hazırlayabilirsiniz. LÜTFEN KUTUCUĞU GENİŞLETİNİZ ! Bana ulaşmak için ; SNAPCHAT : Mervessevil Twitter : http://www.twitter.com/mervesssevil Instagram : http://www.instagram.com/mervessevil İzlesene : http://www.izlesene.com/kanal/mervess... Brandalis : http://brandalis.com/author/merve-sevil/ Younow : https://www.younow.com/merveesevil Pr & İletişim : mervesevil.pr@gmail.com Videolarım : Kendin Yap Videoları : https://goo.gl/jzZYWp Makyaj Videoları : https://goo.gl/eRn1TP İnceleme Videoları : https://goo.gl/zZzYcw Saç Modelleri : https://goo.gl/RAx96I VLOG Videoları : https://goo.gl/0U2vix Favoriler : https://goo.gl/B9UnLJ Alışveriş : https://goo.gl/LFwP4k TAG Videoları : https://goo.gl/T2Miq6 Bu video Canon 60D 18-55 mm Lens ile çekilmiştir. Adobe Premiere PRO CC ile editlenmiştir. Disclaimer: Bu video sponsorlu değildir.

6 Farklı Diş Beyazlatma Yöntemi + Ekstra Bilgiler | Merve SEVİL

Ekleyen: 4 ay önce

4 İzlenme0 Yorum

ABONE OL butonuna basarak abone olabilirsiniz ! Video çok eski çekim olduğu için bir kaç güncelleme yapmak istiyorum; Öncelikle her şeyin fazlası zarar. Diş beyazlatma da hangi yöntemi kullanırsanız kullanın, diş beyazlatma yöntemleri her gün ya da ayda 1 yapılacak bakım rutinleri değildir. Videonun bazı noktalarında sürekli tavsiye etmişim gibi algılanmış. Dişinizi beyazlatmak istiyorsanız öncelikle dişlerinize her gün düzenli bakım yapmalısınız ( fırçalamak, ağız bakım suları, diş ipleri) Bunun yanı sıra fiziksel etmenlerden dolayı önüne geçemediğiniz lekelenme problemleri yaşıyorsanız, o zaman eliniz bu yöntemlere gitmeli. Yani her canınız sıkıldığında ve ya Hollywood beyazlığında dişlere kavuşmak için devamlı bu yöntemleri yapmak size faydadan çok zarar getirir. Sevgiler Bana ulaşmak için ; SNAPCHAT : Mervessevil Twitter : http://www.twitter.com/mervesssevil Instagram : http://www.instagram.com/mervessevil Younow : https://www.younow.com/merveesevil Pr & İletişim : mervesevil.pr@gmail.com Videolarım : Kendin Yap Videoları : https://goo.gl/jzZYWp Makyaj Videoları : https://goo.gl/eRn1TP İnceleme Videoları : https://goo.gl/zZzYcw Saç Modelleri : https://goo.gl/RAx96I VLOG Videoları : https://goo.gl/0U2vix Favoriler : https://goo.gl/B9UnLJ Alışveriş : https://goo.gl/LFwP4k TAG Videoları : https://goo.gl/T2Miq6 Bu video Canon 60D 18-55 mm Lens ile çekilmiştir. Adobe Premiere PRO CC ile editlenmiştir. Disclaimer: Bu video sponsorlu değildir.

Kontür Makyajı Nasıl Yapılır ? | Yüz Kontürleme ve Highlighter | Merve SEVİL

Ekleyen: 4 ay önce

4 İzlenme0 Yorum

Basit adımlarla uygulayabileceğiniz kontür işlemi videosu hazırladım. Umarım yararlı olmuştur. Kontür ve gölgelendirme önemli günlerin vazgeçilmez makyaj adımıdır. LÜTFEN KUTUCUĞU GENİŞLETİNİZ ! Bana ulaşmak için ; SNAPCHAT : Mervessevil Twitter : http://www.twitter.com/mervesssevil Instagram : http://www.instagram.com/mervessevil İzlesene : http://www.izlesene.com/kanal/mervess... Brandalis : http://brandalis.com/author/merve-sevil/ Younow : https://www.younow.com/merveesevil Pr & İletişim : mervesevil.pr@gmail.com Videolarım : Kendin Yap Videoları : https://goo.gl/jzZYWp Makyaj Videoları : https://goo.gl/eRn1TP İnceleme Videoları : https://goo.gl/zZzYcw Saç Modelleri : https://goo.gl/RAx96I VLOG Videoları : https://goo.gl/0U2vix Favoriler : https://goo.gl/B9UnLJ Alışveriş : https://goo.gl/LFwP4k TAG Videoları : https://goo.gl/T2Miq6 Bu video Canon 60D 18-55 mm Lens ile çekilmiştir. Adobe Premiere PRO CC ile editlenmiştir. Disclaimer: Bu video sponsorlu değildir.

MERHABA !

Ekleyen: 4 ay önce

7 İzlenme0 Yorum

Bundan sonra aranızda olacağım için çok heyecanlıyım. Birlikte güzel zaman geçireceğimize ve güzel işlere imza atacağımıza eminim. Desteklerseniz çok sevinirim. :)LÜTFEN KUTUCUĞU GENİŞLETİNİZ ! Bana ulaşmak için ; SNAPCHAT : Mervessevil Twitter : http://www.twitter.com/mervesssevil Instagram : http://www.instagram.com/mervessevil İzlesene : http://www.izlesene.com/kanal/mervess... Brandalis : http://brandalis.com/author/merve-sevil/ Younow : https://www.younow.com/merveesevil Pr & İletişim : mervesevil.pr@gmail.com Videolarım : Kendin Yap Videoları : https://goo.gl/jzZYWp Makyaj Videoları : https://goo.gl/eRn1TP İnceleme Videoları : https://goo.gl/zZzYcw Saç Modelleri : https://goo.gl/RAx96I VLOG Videoları : https://goo.gl/0U2vix Favoriler : https://goo.gl/B9UnLJ Alışveriş : https://goo.gl/LFwP4k TAG Videoları : https://goo.gl/T2Miq6 Bu video Canon 60D 18-55 mm Lens ile çekilmiştir. Adobe Premiere PRO CC ile editlenmiştir. Disclaimer: Bu video sponsorlu değildir.

Elektriklenen – Kabaran Saçlar İçin Pratik Çözümler | Merve SEVİL

Ekleyen: 4 ay önce

8 İzlenme0 Yorum

Kabaran ve elektriklenen saçlar için ufak ipuçlarının yer aldığı bu videoda evde hızlıca hazırlayabileceğiniz tariflerde bulunmaktadır. Elektriklenen saçlara son! :)LÜTFEN KUTUCUĞU GENİŞLETİNİZ ! Bana ulaşmak için ; SNAPCHAT : Mervessevil Twitter : http://www.twitter.com/mervesssevil Instagram : http://www.instagram.com/mervessevil İzlesene : http://www.izlesene.com/kanal/mervess... Brandalis : http://brandalis.com/author/merve-sevil/ Younow : https://www.younow.com/merveesevil Pr & İletişim : mervesevil.pr@gmail.com Videolarım : Kendin Yap Videoları : https://goo.gl/jzZYWp Makyaj Videoları : https://goo.gl/eRn1TP İnceleme Videoları : https://goo.gl/zZzYcw Saç Modelleri : https://goo.gl/RAx96I VLOG Videoları : https://goo.gl/0U2vix Favoriler : https://goo.gl/B9UnLJ Alışveriş : https://goo.gl/LFwP4k TAG Videoları : https://goo.gl/T2Miq6 Bu video Canon 60D 18-55 mm Lens ile çekilmiştir. Adobe Premiere PRO CC ile editlenmiştir. Disclaimer: Bu video sponsorlu değildir.

« PrevNext »