Category: Merve Sevil

Sırala: Tarih | Başlık | İzlenme | | Yorumlar Sort Descending
Görünüm:

BURNUM KIRILDI ! 😰 YÜZÜM ŞİŞ VE MOSMOR 😳

Ekleyen: 3 ay önce

2 İzlenme0 Yorum

Merhaba, burnum kırıldı. Müdahale ve iyileşme sürecini sizler için kayıt altına aldım. Umarım keyifle izlersiniz diyemeyeceğim ancak umarım özlemişsinizdir :) yeni bir düzene geçiyorum. Videolar yakında sık sık gelmeye devam edecek. O zaman kadar beni instagramdan takip edebilirsiniz. Instagram/mervessevil İlk kez telefondan video çekip/editleyip/yüklüyorum. Bir kusurum olursa affola. Bu video Iphone X ile çekilip, imovie ile editlenmiştir.

Düzleştirici ile Dalgalı Saç Yapımı | Merve SEVİL

Ekleyen: 6 ay önce

5 İzlenme0 Yorum

Düzleştirici kullanarak basit şekilde böyle dalgalar yapabilirsiniz. Saçım normalde kıvırcık. Video başında çok hafif dalgalar gözükmektedir. O da düzleştirici ile yapılmıştır. LÜTFEN KUTUCUĞU GENİŞLETİNİZ ! Bana ulaşmak için ; SNAPCHAT : Mervessevil Twitter : http://www.twitter.com/mervesssevil Instagram : http://www.instagram.com/mervessevil İzlesene : http://www.izlesene.com/kanal/mervess... Brandalis : http://brandalis.com/author/merve-sevil/ Younow : https://www.younow.com/merveesevil Pr & İletişim : mervesevil.pr@gmail.com Videolarım : Kendin Yap Videoları : https://goo.gl/jzZYWp Makyaj Videoları : https://goo.gl/eRn1TP İnceleme Videoları : https://goo.gl/zZzYcw Saç Modelleri : https://goo.gl/RAx96I VLOG Videoları : https://goo.gl/0U2vix Favoriler : https://goo.gl/B9UnLJ Alışveriş : https://goo.gl/LFwP4k TAG Videoları : https://goo.gl/T2Miq6 Bu video Canon 60D 18-55 mm Lens ile çekilmiştir. Adobe Premiere PRO CC ile editlenmiştir. Disclaimer: Bu video sponsorlu değildir.

DIY | Evde Kolay Göz Bazı Yapımı | Merve SEVİL

Ekleyen: 6 ay önce

10 İzlenme0 Yorum

Evde Kolayca Yapabileceğiniz göz bazı formülünü sizinle paylaşmak istedim. LÜTFEN KUTUCUĞU GENİŞLETİNİZ ! Bana ulaşmak için ; SNAPCHAT : Mervessevil Twitter : http://www.twitter.com/mervesssevil Instagram : http://www.instagram.com/mervessevil İzlesene : http://www.izlesene.com/kanal/mervess... Brandalis : http://brandalis.com/author/merve-sevil/ Younow : https://www.younow.com/merveesevil Pr & İletişim : mervesevil.pr@gmail.com Videolarım : Kendin Yap Videoları : https://goo.gl/jzZYWp Makyaj Videoları : https://goo.gl/eRn1TP İnceleme Videoları : https://goo.gl/zZzYcw Saç Modelleri : https://goo.gl/RAx96I VLOG Videoları : https://goo.gl/0U2vix Favoriler : https://goo.gl/B9UnLJ Alışveriş : https://goo.gl/LFwP4k TAG Videoları : https://goo.gl/T2Miq6 Bu video Canon 60D 18-55 mm Lens ile çekilmiştir. Adobe Premiere PRO CC ile editlenmiştir. Disclaimer: Bu video sponsorlu değildir.

DIY | Plastik Bardakla Evde Abajur Yapımı | Merve SEVİL

Ekleyen: 6 ay önce

8 İzlenme0 Yorum

Bugün sizlere evde kolayca yapabileceğiniz ve çok az malzemeden oluşan abajur yaptım. Daha modern bir görüntü oluşturduğu için bu abajur benim favorim. Umarım beğenirsiniz. :)LÜTFEN KUTUCUĞU GENİŞLETİNİZ ! Bana ulaşmak için ; SNAPCHAT : Mervessevil Twitter : http://www.twitter.com/mervesssevil Instagram : http://www.instagram.com/mervessevil İzlesene : http://www.izlesene.com/kanal/mervess... Brandalis : http://brandalis.com/author/merve-sevil/ Younow : https://www.younow.com/merveesevil Pr & İletişim : mervesevil.pr@gmail.com Videolarım : Kendin Yap Videoları : https://goo.gl/jzZYWp Makyaj Videoları : https://goo.gl/eRn1TP İnceleme Videoları : https://goo.gl/zZzYcw Saç Modelleri : https://goo.gl/RAx96I VLOG Videoları : https://goo.gl/0U2vix Favoriler : https://goo.gl/B9UnLJ Alışveriş : https://goo.gl/LFwP4k TAG Videoları : https://goo.gl/T2Miq6 Bu video Canon 60D 18-55 mm Lens ile çekilmiştir. Adobe Premiere PRO CC ile editlenmiştir. Disclaimer: Bu video sponsorlu değildir.

DIY | Kar İle Frozen Yapımı Tarifi | Ev Yapımı | Merve SEVİL

Ekleyen: 6 ay önce

7 İzlenme0 Yorum

Bugün sizlere kar ile evde frozen nasıl yapılır bunu göstermeye çalıştım. Tarif gayet basit. Yanlış okumadınız, dışarıda yağan kar ile yapılıyor :) LÜTFEN KUTUCUĞU GENİŞLETİNİZ ! Bana ulaşmak için ; SNAPCHAT : Mervessevil Twitter : http://www.twitter.com/mervesssevil Instagram : http://www.instagram.com/mervessevil İzlesene : http://www.izlesene.com/kanal/mervess... Brandalis : http://brandalis.com/author/merve-sevil/ Younow : https://www.younow.com/merveesevil Pr & İletişim : mervesevil.pr@gmail.com Videolarım : Kendin Yap Videoları : https://goo.gl/jzZYWp Makyaj Videoları : https://goo.gl/eRn1TP İnceleme Videoları : https://goo.gl/zZzYcw Saç Modelleri : https://goo.gl/RAx96I VLOG Videoları : https://goo.gl/0U2vix Favoriler : https://goo.gl/B9UnLJ Alışveriş : https://goo.gl/LFwP4k TAG Videoları : https://goo.gl/T2Miq6 Bu video Canon 60D 18-55 mm Lens ile çekilmiştir. Adobe Premiere PRO CC ile editlenmiştir. Disclaimer: Bu video sponsorlu değildir.

26 Farklı Eyeliner Nasıl Çekilir ? | 26 Different Eyeliner | Merve SEVİL

Ekleyen: 6 ay önce

11 İzlenme0 Yorum

Bugün size eyeliner sürüş tarzlarından bir kolaj hazırladım. Likit, jel ve renkli eyeliner çeşitleriyle tam tamına 26 farklı sürüş videomda. Umarım hem eğlenceli hem öğretici olur diye umuyorum :)LÜTFEN KUTUCUĞU GENİŞLETİNİZ ! Bana ulaşmak için ; SNAPCHAT : Mervessevil Twitter : http://www.twitter.com/mervesssevil Instagram : http://www.instagram.com/mervessevil İzlesene : http://www.izlesene.com/kanal/mervess... Brandalis : http://brandalis.com/author/merve-sevil/ Younow : https://www.younow.com/merveesevil Pr & İletişim : mervesevil.pr@gmail.com Videolarım : Kendin Yap Videoları : https://goo.gl/jzZYWp Makyaj Videoları : https://goo.gl/eRn1TP İnceleme Videoları : https://goo.gl/zZzYcw Saç Modelleri : https://goo.gl/RAx96I VLOG Videoları : https://goo.gl/0U2vix Favoriler : https://goo.gl/B9UnLJ Alışveriş : https://goo.gl/LFwP4k TAG Videoları : https://goo.gl/T2Miq6 Bu video Canon 60D 18-55 mm Lens ile çekilmiştir. Adobe Premiere PRO CC ile editlenmiştir. Disclaimer: Bu video sponsorlu değildir.

Saç Kestirmeden Yapılan 3 Farklı Kakül Modeli | Merve SEVİL

Ekleyen: 6 ay önce

8 İzlenme0 Yorum

Saçımızı kestirmeye ihtiyaç kalmadan, kakül nasıl yapılır ? İşte böyle yapılır :) Her gün aynı saç modelinden sıkılan insanlardansanız sizin için birebir, çok çok kolay bir model :) .. Umarım keyifle izlersiniz.LÜTFEN KUTUCUĞU GENİŞLETİNİZ ! Bana ulaşmak için ; SNAPCHAT : Mervessevil Twitter : http://www.twitter.com/mervesssevil Instagram : http://www.instagram.com/mervessevil İzlesene : http://www.izlesene.com/kanal/mervess... Brandalis : http://brandalis.com/author/merve-sevil/ Younow : https://www.younow.com/merveesevil Pr & İletişim : mervesevil.pr@gmail.com Videolarım : Kendin Yap Videoları : https://goo.gl/jzZYWp Makyaj Videoları : https://goo.gl/eRn1TP İnceleme Videoları : https://goo.gl/zZzYcw Saç Modelleri : https://goo.gl/RAx96I VLOG Videoları : https://goo.gl/0U2vix Favoriler : https://goo.gl/B9UnLJ Alışveriş : https://goo.gl/LFwP4k TAG Videoları : https://goo.gl/T2Miq6 Bu video Canon 60D 18-55 mm Lens ile çekilmiştir. Adobe Premiere PRO CC ile editlenmiştir. Disclaimer: Bu video sponsorlu değildir.

2 Dakikada Nutellalı Tatlı Yapımı | Merve SEVİL

Ekleyen: 6 ay önce

0 İzlenme0 Yorum

Çok fazla malzeme kullanmadan, sadece 2 dakikada hızlı ve pratik tatlı tarifidir. Çat kapı misafirleriniz geldiğinde hemen hazırlayabilirsiniz. LÜTFEN KUTUCUĞU GENİŞLETİNİZ ! Bana ulaşmak için ; SNAPCHAT : Mervessevil Twitter : http://www.twitter.com/mervesssevil Instagram : http://www.instagram.com/mervessevil İzlesene : http://www.izlesene.com/kanal/mervess... Brandalis : http://brandalis.com/author/merve-sevil/ Younow : https://www.younow.com/merveesevil Pr & İletişim : mervesevil.pr@gmail.com Videolarım : Kendin Yap Videoları : https://goo.gl/jzZYWp Makyaj Videoları : https://goo.gl/eRn1TP İnceleme Videoları : https://goo.gl/zZzYcw Saç Modelleri : https://goo.gl/RAx96I VLOG Videoları : https://goo.gl/0U2vix Favoriler : https://goo.gl/B9UnLJ Alışveriş : https://goo.gl/LFwP4k TAG Videoları : https://goo.gl/T2Miq6 Bu video Canon 60D 18-55 mm Lens ile çekilmiştir. Adobe Premiere PRO CC ile editlenmiştir. Disclaimer: Bu video sponsorlu değildir.

6 Farklı Diş Beyazlatma Yöntemi + Ekstra Bilgiler | Merve SEVİL

Ekleyen: 6 ay önce

4 İzlenme0 Yorum

ABONE OL butonuna basarak abone olabilirsiniz ! Video çok eski çekim olduğu için bir kaç güncelleme yapmak istiyorum; Öncelikle her şeyin fazlası zarar. Diş beyazlatma da hangi yöntemi kullanırsanız kullanın, diş beyazlatma yöntemleri her gün ya da ayda 1 yapılacak bakım rutinleri değildir. Videonun bazı noktalarında sürekli tavsiye etmişim gibi algılanmış. Dişinizi beyazlatmak istiyorsanız öncelikle dişlerinize her gün düzenli bakım yapmalısınız ( fırçalamak, ağız bakım suları, diş ipleri) Bunun yanı sıra fiziksel etmenlerden dolayı önüne geçemediğiniz lekelenme problemleri yaşıyorsanız, o zaman eliniz bu yöntemlere gitmeli. Yani her canınız sıkıldığında ve ya Hollywood beyazlığında dişlere kavuşmak için devamlı bu yöntemleri yapmak size faydadan çok zarar getirir. Sevgiler Bana ulaşmak için ; SNAPCHAT : Mervessevil Twitter : http://www.twitter.com/mervesssevil Instagram : http://www.instagram.com/mervessevil Younow : https://www.younow.com/merveesevil Pr & İletişim : mervesevil.pr@gmail.com Videolarım : Kendin Yap Videoları : https://goo.gl/jzZYWp Makyaj Videoları : https://goo.gl/eRn1TP İnceleme Videoları : https://goo.gl/zZzYcw Saç Modelleri : https://goo.gl/RAx96I VLOG Videoları : https://goo.gl/0U2vix Favoriler : https://goo.gl/B9UnLJ Alışveriş : https://goo.gl/LFwP4k TAG Videoları : https://goo.gl/T2Miq6 Bu video Canon 60D 18-55 mm Lens ile çekilmiştir. Adobe Premiere PRO CC ile editlenmiştir. Disclaimer: Bu video sponsorlu değildir.

Kontür Makyajı Nasıl Yapılır ? | Yüz Kontürleme ve Highlighter | Merve SEVİL

Ekleyen: 6 ay önce

4 İzlenme0 Yorum

Basit adımlarla uygulayabileceğiniz kontür işlemi videosu hazırladım. Umarım yararlı olmuştur. Kontür ve gölgelendirme önemli günlerin vazgeçilmez makyaj adımıdır. LÜTFEN KUTUCUĞU GENİŞLETİNİZ ! Bana ulaşmak için ; SNAPCHAT : Mervessevil Twitter : http://www.twitter.com/mervesssevil Instagram : http://www.instagram.com/mervessevil İzlesene : http://www.izlesene.com/kanal/mervess... Brandalis : http://brandalis.com/author/merve-sevil/ Younow : https://www.younow.com/merveesevil Pr & İletişim : mervesevil.pr@gmail.com Videolarım : Kendin Yap Videoları : https://goo.gl/jzZYWp Makyaj Videoları : https://goo.gl/eRn1TP İnceleme Videoları : https://goo.gl/zZzYcw Saç Modelleri : https://goo.gl/RAx96I VLOG Videoları : https://goo.gl/0U2vix Favoriler : https://goo.gl/B9UnLJ Alışveriş : https://goo.gl/LFwP4k TAG Videoları : https://goo.gl/T2Miq6 Bu video Canon 60D 18-55 mm Lens ile çekilmiştir. Adobe Premiere PRO CC ile editlenmiştir. Disclaimer: Bu video sponsorlu değildir.

MERHABA !

Ekleyen: 6 ay önce

9 İzlenme0 Yorum

Bundan sonra aranızda olacağım için çok heyecanlıyım. Birlikte güzel zaman geçireceğimize ve güzel işlere imza atacağımıza eminim. Desteklerseniz çok sevinirim. :)LÜTFEN KUTUCUĞU GENİŞLETİNİZ ! Bana ulaşmak için ; SNAPCHAT : Mervessevil Twitter : http://www.twitter.com/mervesssevil Instagram : http://www.instagram.com/mervessevil İzlesene : http://www.izlesene.com/kanal/mervess... Brandalis : http://brandalis.com/author/merve-sevil/ Younow : https://www.younow.com/merveesevil Pr & İletişim : mervesevil.pr@gmail.com Videolarım : Kendin Yap Videoları : https://goo.gl/jzZYWp Makyaj Videoları : https://goo.gl/eRn1TP İnceleme Videoları : https://goo.gl/zZzYcw Saç Modelleri : https://goo.gl/RAx96I VLOG Videoları : https://goo.gl/0U2vix Favoriler : https://goo.gl/B9UnLJ Alışveriş : https://goo.gl/LFwP4k TAG Videoları : https://goo.gl/T2Miq6 Bu video Canon 60D 18-55 mm Lens ile çekilmiştir. Adobe Premiere PRO CC ile editlenmiştir. Disclaimer: Bu video sponsorlu değildir.

Elektriklenen – Kabaran Saçlar İçin Pratik Çözümler | Merve SEVİL

Ekleyen: 6 ay önce

8 İzlenme0 Yorum

Kabaran ve elektriklenen saçlar için ufak ipuçlarının yer aldığı bu videoda evde hızlıca hazırlayabileceğiniz tariflerde bulunmaktadır. Elektriklenen saçlara son! :)LÜTFEN KUTUCUĞU GENİŞLETİNİZ ! Bana ulaşmak için ; SNAPCHAT : Mervessevil Twitter : http://www.twitter.com/mervesssevil Instagram : http://www.instagram.com/mervessevil İzlesene : http://www.izlesene.com/kanal/mervess... Brandalis : http://brandalis.com/author/merve-sevil/ Younow : https://www.younow.com/merveesevil Pr & İletişim : mervesevil.pr@gmail.com Videolarım : Kendin Yap Videoları : https://goo.gl/jzZYWp Makyaj Videoları : https://goo.gl/eRn1TP İnceleme Videoları : https://goo.gl/zZzYcw Saç Modelleri : https://goo.gl/RAx96I VLOG Videoları : https://goo.gl/0U2vix Favoriler : https://goo.gl/B9UnLJ Alışveriş : https://goo.gl/LFwP4k TAG Videoları : https://goo.gl/T2Miq6 Bu video Canon 60D 18-55 mm Lens ile çekilmiştir. Adobe Premiere PRO CC ile editlenmiştir. Disclaimer: Bu video sponsorlu değildir.

« PrevNext »