Ekleyen: Tarih: 2015-11-21

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Android işletim sisteminin IOS’dan en belirgin farklılığı size daha fazla özgürlük sunabilecek uygulamalara sahip olması. Iphone üzerinde bulunan çeşitli kısıtlamalar sebebiyle Android üzerinde kullanabileceğiniz pek çok uygulama IOS için maalesef bulunmuyor.

İşte o uygulamalardan bazıları…

Muzei Android Telefonunuzu Sanat Müzesine Çevirecek

muzei-android

Ücretsiz bir canlı duvar kağıdı uygulaması olan Muzei ile, her gün yeni bir sanat eseri cep telefonunuzun arkaplanında otomatik olarak ayarlanıyor.

ÜcretsizAppLock Face/Voice Recognition Sayesinde Cep Telefonunuzun Kilidini Yüzünüz/Sesiniz ile Açın

AppLock Face/Voice Recognition

AppLock Face/Voice Recognition

 

İlginç bir uygulama olan AppLock Face/Voice Recognition ile cep telefonunuzun kilidini açabiliyor ve dilediğiniz uygulamaları da aynı yöntem ile kilitleyip-açabiliyorsunuz. Ayrıca programın sahip olduğu “Liveness” özelliği sayesinde başka birinin, “sizin resminizi” kullanarak açması da mümkün olmuyor.

Ücretsiz


 

Light Flow Cep telefonunuzun Led Uyarılarını Renklendiriyor

Light Flow

Eğer cep telefonunuz bir LED uyarı ışığına sahipse, Light Flow programı sayesinde ışıklı uyarılarınızı dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. E-mail, Messenger, Whatsapp, SMS gibi programların yanı sıra Düşük pil gibi uyarıların renklerini de değiştirebilirsiniz.

Ücretsiz Ücretli Pro Sürüm


 

Lux Sayesinde Telefonunuzun Işığını ve Renklerini Gözlerinizi Yormayacak Şekilde Ayarlayın

Lux

Lux bilgisayarınızda da f.lux adıyla kullanabileceğiniz ekran ışığı ayarlama programı. Lux’un uzmanlığı ise cep telefonunuzun ekranını gözünüzü yormayacak şekilde otomatik olarak günün saatine göre ayarlayabilmesi. Özellikle gece yatmadan önce cep telefonu kullanmanın uykunuzu kaçırdığı ve gözleri rahatsız ettiği bilinmekte. Lux sayesinde bu durum en aza indirgenebiliyor. Yapmanız gereken ise sadece program içerisinde lokasyonunuzu belirtmek. Cep telefonunuzu her açtığınızda Lux, ekran ışığı ve renklerini otomatik olarak ayarlayacaktır.

Ücretsiz Ücretli Pro Sürüm


 

 

Mighty Text ile Bilgisayarınızdan SMS Alıp Gönderin

Mighty Text

Mighty Text

Gerçi hala kullanan var mı bilinmez ama SMS alıp göndermek gününüzün rutin bir parçasıyla ve özellikle ofiste her SMS geldiğinde telefonunuza bakmaktan sıkıldıysanız Mighty Text imdadınıza yetişebilir. Bu program sayesinde bilgisayarınız üzerinden kolayca SMS alıp gönderebilirsiniz.

Ücretsiz


 

 

Airdroid ile Cep Telefonu ve Bilgisayarınız Arasında Kablosuz İletişim Kurun

airdroidAirdroid Cep telefonunuzu Bilgisayarınızdan kontrol edebilmenizi sağlıyor. Dosya gönderip alabilir, bildirimlerinizi görüntüleyebilir ve daha bir çok şeyi bu program sayesinde yapabilirsiniz.

Ücretsiz


 

HoverChat Sayesinde Film Keyfiniz Yarıda Kalmasın

HoverChat

Özellikle cep telefonunda Film izleyenlerin oldukça hoşuna gidecek bu uygulama sayesinde, mesaj bildirimleriniz, boyutu ayarlanabilen ve yarı transparan bir pencere içerisinde görüntüleniyor. Bu sayede izlediğiniz videoları durdurmanıza gerek kalmadan mesajlaşabiliyorsunuz.

Ücretsiz

Konuyla ilgili yorumlar

E-mail adresiniz hiç kimseyle paylaşılmaz. Doldurulması gerekli kısımlar * ile işaretlenmiştir.

*