Ayrıntılar

Ekleyen: Tarih: 2016-08-16

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Inside Out Filmindeki Neşe yani Joy karakteri makyajı için Ezgi’nin videosu: https://youtu.be/_RPb3ZXWc9g
Ezgi’nin kanalına abone olmak için
https://goo.gl/RPCeNf
Tersyüz yani Inside Out Filmini çok sevdik ve cadılar bayramı bizim ülkemizde kutlanmasa da çok eğlenceli olduğundan hem filmi sevenlere hem de halloween ile ilginenenlere yönelik Cosplay yapalım dedik. Cadılar bayramı olmasa da yapacağımız bir konseptti. Çünkü Pixar’ın bu güne kadar yaptığı en zekice ve en sevilen filmlerinden. İzlemeyenlere şiddetle tavsiye ederiz.
Biz yaparken çok eğlendik. Şunu yazayım da siz de eğlenin:

Ben su bazlı boya sanarak yağ bazlı boyalar almışım. Bu tip boyaları yüzden çıkarmak özel çıkarıcılarla biraz daha kolay. Ben yağlı olduğunu Ezgi’yi boyarken farkettim. O saatten sonra yapacak hiçbirşey yoktu. Banyoda çıkarırız dedim. İşte o an geldiğinde (yerlere yatıyorum yazarken) duş jeli, beyaz sabun, yağlı makyaj temizleyiciler, zeytinyağı vs. hiçbirşey çıkarmadı. Evet hepsini denedim. Güzellikle ilgili tavsiyelerde bulunan ben, aldım Fairy bulaşık deterjanını ve bulaşık süngerini kendimi bildiğiniz zımparaladım 😀 Hayatımda en yapmayacağım şeyi yaptım. o kadar çaresiz kaldım ki 😀 çıkmasa Cif’lerdim de o denli ahahahhahah.

Sonrasında kollarımı çok aşındırdığımdan bayağı bir kaşındım. Hemen tüm serum bepanthol ne varsa sürdüm. 1 saat kadar sonra geçtiç Yüzümü fazla zorlamadım, nasılsa oturduğum yerde makyaj çıkarıcılarla hallederim diye düşündüm.

Tüm bunlara rağmen duştan sonra suya dayanıklı makyaj çıkarıcıları ile tenimi sildiğimde hala yeşil yeşil boya geliyordu 😀 Asıl bomba Ezgi’den. Ezgi açık sarı olduğundan duşa girdi, “herşey yolunda çıktı benim boyalar” dedi. Şaşırdım 😀 “Şöyle bir ışığa gelsene” dedim ve ne göreyim hepsi duruyor 😀 Sonra 2 paket makyaj pamuğu ve 1 kutu temizleyici bitirerek görüntüde temizledik ama hala sildikçe sarılık geliyordu pamuğa. Sonunda pes ettik.

İşte böyle… Ben hızlıca mağazaya girip rengi görüp anında satın aldım. Okumadım ve makyajı yapana kadar elime dahi almadım. Sanki tüm dünyadaki renkli boyalar su bazlı olmak zorundaymış gibi. Siz benim gibi yapmayın. Mutlaka vücut boyamada su bazlı boyalar kullanın 😀 Aldığınızın su bazlı olduğundan emin olmak için satış yetkilisine danışın. Su bazlı boyalar örneğin M.A.C Chromacake’ler suyun altında inanılmaz kolay akıp gidiyor. Sabuna bile gerek kalmadan çıkıyor.

Yani artık çektiğim bu eziyet için bir like verirsiniz 😀 Çok acayipti çook

Inside Out filmi hakkında daha fazla bilgi için ezgi’nin tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Peruklar: Aliexpress.com

Hızlı abonelik için tıklayınız: http://goo.gl/kXfGWo
Bloguma abone olmak için http://www.sebibebi.com

Sebi Bebi Güzellik Okulu’nda saç modelleri, makyaj, nail art uygulamaları dışında alışveriş, kozmetik ve daha birçok konuda onlarca ipucu bulabilir ve kendi ihtiyaçlarınızı kendiniz giderebilirsiniz.

PR Hakkında:
http://www.sebibebi.com/p/pr-ve-blog-gorusleri-hakknda.html

Aşağıdaki linklerden beni takip edebilirsiniz.
Facebook: http://www.facebook.com/sebibebiresmi
Blog: www.sebibebi.com
instagram: sebibebi
Twitter: sebibebicom
Periscope: sebibebi
İş İçin İletişim:
sebibebimakeup@gmail.com

Bu video Canon 650 D Fotoğraf makinesi ile çekilmiştir. Adobe Premiere Pro ile editlenmiştir.

Kategori:

Sebi Bebi

Konuyla ilgili yorumlar

E-mail adresiniz hiç kimseyle paylaşılmaz. Doldurulması gerekli kısımlar * ile işaretlenmiştir.

*